راهنمای استفاده و ثبت سفارش

"پایگاه تحلیل هوشمند محتوا" 

مراحل ثبت درخواست اشتراک و دسترسی به بخش های مختلف سامانه

1. لازمه دسترسی کامل به بخش های مختلف سامانه، ورود به حساب کاربری است. دکمه ورود/ثبت‌نام در قسمت بالا سمت چپ صفحه اصلی قرار دارد.

2. در صفحه باز شده کاربران می توانند با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در فرم سمت راست صفحه، اقدام به ورود به حساب خود کنند و یا از طریق فرم موجود در سمت چپ حساب کاربری خود را ایجاد کنند. فرم های مذکور در شکل زیر نمایش داده شده اند.

شرکت ها و سازمان های ارائه کننده سرویس های هوش مصنوعی، در صورتی که بخواهند با استفاده از امکانات پایگاه تحلیل هوشمند محتوا اشتراک api های خود را ارائه دهند، باید به عنوان تامین کننده سرویس در سامانه عضو گردند.

3. پس از ورود به حساب کاربری، با انتخاب لیست سرویس ها، مجموعه سرویس ها نمایش داده می شود. با انتخاب هر مجموعه امکان دسترسی به سرویس مربوطه برای کاربر فراهم می شود.

4. با انتخاب سرویس مورد نظر، دو قابلیت وجود دارد:

4-1- سفارش API
پس از ورود به صفحه سفارش API، کاربر می تواند با ثبت اطلاعات خود، درخواست اشتراک سرویس مورد نظر را به پایگاه ارسال نماید. پس از ثبت درخواست، پیامکی شامل کدرهگیری جهت پیگیری وضعیت درخواست برای کاربر ارسال می شود. درخواست ارسال شده پس از بررسی توسط کارشناسان حداکثر تا ٢٤ ساعت تعیین وضعیت خواهد شد. در صورت تایید، آدرس سرویس، شناسه، رمز عبور و همچنین راهنمای نحوه استفاده از سرویس مورد نظر برای سرویس گیرنده ارسال خواهد شد. از طرفی، پس از طی مراحل تایید یک سرویس، سرویس های تایید شده در بخش "سرویس های من" قابل مشاهده می باشد و کاربر می تواند تعداد درخواست های ارسال شده به هر کدام و وضعیت سرویس ها را در آنجا ملاحظه نماید و در برنامه های خود به API های مربوطه درخواست ارسال نماید.
به تمام کاربران اعتباری اولیه معادل 10000000 ریال هدیه داده می شود. از طرفی استفاده از دموی سرویس ها در پنل کاربری به صورت رایگان می باشد و از اعتبار کاربر کسر نخواهد شد. هزینه های ذکر شده صرفا برای استفاده از API می باشد.
سرویس گیرنده می تواند بر اساس میزان اعتبار خود به سرویس ها درخواست ارسال نماید. میزان اعتبار سرویس گیرنده و قیمت سرویس، سقف تعداد ارسال برای استفاده از API را مشخص می کند. لازم به ذکر است که برای هر سرویس جداگانه باید برای کاربر شناسه و رمز عبور تخصیص یابد، لذا برای هر سرویس بایستی توسط کاربر جداگانه درخواست اشتراک ثبت گردد. استفاده از سرویس ها منوط به داشتن اعتبار و در نتیجه آن توکن فعال می باشد. تا زمانی که کاربر اعتبار دارد می تواند به تمام سرویس هایی که اشتراک آن ها را دارد در خواست ارسال نماید. امکان شارژ حساب در بخش افزایش اعتبار در پنل کاربری میسر شده است و کاربر بایستی با در نظر گرفتن تعداد درخواست مورد نیاز خود، پیش از اتمام اعتبار و یا پس از آن اقدام به شارژ اعتبار خود نماید.

تایید ثبت درخواست و همچنین نتیجه درخواست از طریق پیامک به کاربر اطلاع رسانی خواهد شد.

2-4- مشاهده دمو

در این صفحه دموی سرویس ارائه می گردد. از طریق این صفحه نیز کاربر می تواند برای ثبت درخواست اشتراک سرویس مربوطه اقدام نماید. در صفحه ی دموی هر سرویس کاربر قادر است:


در پنل کاربری، کاربر می تواند با دموی سرویس های مختلف کار نموده و از آن ها استفاده نماید. کاربر می تواند از منوی سمت راست صفحه سرویس مورد نظر خود را انتخاب نماید.

همراهان ما

partner
partner
partner
partner
partner
partner

تماس با ما

خوشحال می‌شیم اگه سوالی دارید بپرسید

  • ۲۹۹۰۵۴۷۰(۰۲۱)
  • info@catotalservices.com

ثبت شکایات

بعد از پیگیری شکایت ثبت شده نتیجه به شما اطلاع داده می شود