راهنمای ثبت سرویس برای تامین کنندگان در

"پلتفرم جامع تحلیل هوشمند محتوا"مراحل ثبت نام و ثبت سرویس برای تامین کنندگان

۱. لازمه دسترسی کامل به بخش های مختلف سامانه، ایجاد و ورود به حساب کاربری است. دکمه ورود/ثبت‌نام در قسمت بالا سمت چپ صفحه اصلی قرار دارد.

۲. تامین کننده محترم به منظور ثبت سرویس/ سرویس‏های خود در پلت فرم لازم است به عنوان تامین‏ کننده سرویس در سایت ثبت نام نمایید. برای این منظور ضمن پرکردن فرم ثبت نام، بایستی گزینه "آیا تامین کننده سرویس هستید؟" را که در شکل زیر نمایش داده شده است فعال نمایید و سپس اطلاعات تکمیلی را درج نمایید

۳. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، امکان اضافه نمودن سرویس جدید و مدیریت آن در بخش پنل کاربری شما توسط بخش مدیریت سرویس‏ها فراهم شده است:

۴. به منظور اضافه کردن سرویس جدید لازم است فرم مربوط به آن را تکمیل نمایید. برای دسترسی به این فرم کافیست در بخش مدیریت سرویس‏ها بر روی اضافه کردن مورد جدید کلیک نمایید. اطلاعات در این فرم بایستی به طور کامل درج گردد. لازم به ذکر است آدرس دموی سرویس (در صورت وجود)، آدرس Api، آدرس راهنمای سرویس و آدرس لوگو باید به صورت آدرس های قابل دسترس و قابل دانلود از طریق اینترنت باشند.

۵. پس از تکمیل فرم ، بر روی ثبت اطلاعات سرویس کلیک نمایید. پس از این مرحله سرویس شما توسط کارشناسان CICAP بررسی شده و درصورت تایید به پلت فرم اضافه خواهد گردید.

۶. مرحله تایید سرویس: در این مرحله سرویس شما توسط کارشناسان CICAP بررسی شده و پس از تایید به منوی سرویس‏ها در بخش مربوطه اضافه خواهد گردید. در صورت نیاز به اصلاح و یا اطلاعات بیشتر ،کارشناسان از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود.

همراهان ما

partner
partner
partner
partner
partner
partner

تماس با ما

خوشحال می‌شیم اگه سوالی دارید بپرسید

  • ۲۲۴۰۵۳۵۸(۰۲۱)
  • info@catotalservices.com
  • دانشگاه شهید بهشتی،ساختمان شهدا،پژوهشکده فضای مجازی،پلتفرم تحلیل هوشمند محتوا

راهنما

تمامی مستندات مبتنی بر نیاز شما

ثبت شکایات

بعد از پیگیری شکایت ثبت شده نتیجه به شما اطلاع داده می شود