OCR
تبدیل گفتار به متن

تبدیل گفتار به متن


این سرویس پس از دریافت یک فایل صوتی حاوی گفتار، محتوای کلامی گفتار موجود در فایل را به متن تبدیل می کند. این سرویس قادر است تا گفتار‌های فارسی نیمه محاوره‌ای را نیز تشخیص داده و متن مربوط به آنها را تولید کنید.

تامین کننده
دقت
سرعت اجرا
نسخه انتشار
team
OCR
تبدیل متن به گفتار (آریانا)

تبدیل متن به گفتار (آریانا)


سرویس تبدیل متن به گفتار یک فایل متنی را به عنوان ورودی دریافت می کند و محتوای متن را به یک فایل گفتار در خروجی تبدیل می کند. در این سرویس که برای زبان فارسی ارائه شده است، جهت خوانایی و روان بودن تلفظ جملات، اعمال مکث برای علائم نگارشی همچون نقطه و ویرگول رعایت می شود.

تامین کننده
دقت
سرعت اجرا
نسخه انتشار
team
OCR
جستجوی کلمات کلیدی در گفتار

جستجوی کلمات کلیدی در گفتار


این سرویس با بکارگیری الگوریتم‌های پیچیده هوش مصنوعی، پس از دریافت لیست کلمات کلیدی مورد جستجو، محدوده زمانی رخداد آنها را در یک فایل صوتی یا ویدیویی مشخص می‌کند. همچنین برای هر کلمه کلیدی امتیاز اطمینان رخداد آن نیز ارائه می‌گردد. در حال حاضر این سرویس بر روی زبان فارسی آموزش داده شده است اما قابل توسعه به سایر زبان‌ها به خصوص زبان انگلیسی نیز می‌باشد. این سرویس از اکثر فرمت‌های صوتی و ویدیویی رایج پشتیبانی می‌کند.

تامین کننده
CICAP
دقت
سرعت اجرا
نسخه انتشار
team
OCR
تشخیص رویداد در محتوای صوتی

تشخیص رویداد در محتوای صوتی


این سرویس آدرس url یک فایل صوتی را به عنوان ورودی دریافت می کند و رویدادهای صوتی موجود در آن را به همراه مجموع طول گفتار موجود در آن بر حسب ثانیه به عنوان خروجی بر می‌گرداند. در صورتیکه از این سرویس برای اهداف تشخیص وجود گفتار در یک فایل استفاده می‌شود، توصیه می‌شود که بر روی خروجی مربوط به مجموع طول گفتار این سرویس، یک حد آستانه (به عنوان نمونه در حدود ۰.۳ ثانیه) در نظر گرفته شود. این سرویس بهترین نتیجه را بر روی فایل‌‌های wav با نرخ نمونه برداری ۳۲۰۰۰ خواهد داشت اما قادر است بر روی سایر فورمت‌های صوتی رایج همچون mp3 و سایر نرخ‌های نمونه برداری نیز عمل کند.

تامین کننده
دقت
سرعت اجرا
نسخه انتشار
team

درباره ما

پلتفرم جامع تحلیل هوشمند محتوا (CICAP) با هدف ارائه خدمات زیرساختی در قالب سرویس‌های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی، جهت تسهیل مسیر کسب و کارها در تولید محصولات و خدمات دیجیتالی طراحی شده است. در نتیجه کسب و کارها با صرفه‌جویی قابل توجه در زمان و هزینه، می‌توانند از خدمات API این پلتفرم برای تولید و توسعه محصولات یا خدماتشان استفاده کنند. به‌علاوه برای تیم‌ها و شرکت‌های توسعه دهنده ماژول‌ها و سرویس‌های هوشمند، این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند محصولاتشان را به راحتی در این پلتفرم ارائه کرده و در درامد آن شریک باشند.

راهنما

تمامی مستندات مبتنی بر نیاز شما

تماس با ما

خوشحال می‌شیم اگه سوالی دارید بپرسید

  • ۲۲۴۰۵۳۵۸(۰۲۱)
  • info@cicap.ir
  • دانشگاه شهید بهشتی،ساختمان شهدا،پژوهشکده فضای مجازی،پلتفرم تحلیل هوشمند محتوا